Skip Ribbon Commands

TECHNICAL SALES MANAGER/ INŻYNIER SPRZEDAŻY (K/M)

​Odprowadzanie i zagospodarowanie wód deszczowych

Miejsce pracy: Polska północna

Zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki i planów sprzedaży systemów zagospodarowania wód deszczowych,
  • Aktywna promocja rozwiązań systemowych,
  • Doradztwo, utrzymanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami (wykonawcy, inwestorzy, pracownie projektowe),
  • Wsparcie techniczne podczas realizacji projektów montażowych,
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenia technicznego, preferowani absolwenci szkół na kierunkach związanych z branżą budowlaną,
  • 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze inwestycji kubaturowych i infrastrukturalnych,
  • Dużą zaletą będzie znajomość kompleksowego zagospodarowania wody deszczowej,
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętności ich praktycznego stosowania,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności utrzymywania długotrwałych relacji,
  • Prawa jazdy kategorii B (gotowość do częstych wyjazdów służbowych),
  • Nastawienia na wynik i realizację planów służbowych,
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne i profesjonalne środowisko pracy.
  • Możliwość szkoleń, poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego.
  • Udział w programie doskonalenia umiejętności handlowych Sales Academy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód służbowy).
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od wyników
  • Pakiet socjalny oraz dodatkowy pakiet MyBenefit

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dyka Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu-Laskowicach, ul. Belgijska5. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres rekrutacja@dyka.com.pl. Więcej informacji o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych otrzymasz po przesłaniu swojej aplikacji.​